Catering - Zgorzelec

Od kilku lat ważną formą działalności „Piwnicy Staromiejskiej" stała się profesjonalna działalność cateringowa. Catering to w naszym przypadku forma obsługi wesel, imienin, spotkań firmowych, bankietów i innych przyjęć w domach lub innych miejscach wskazanych przez klienta, także poza granicami naszego kraju.

Bale, pikniki, konferencje, spotkania integracyjne, itp., mają zawsze niepowtarzalny styl i świetną oprawę. Ciekawe aranżacje, zadowolenie gości, satysfakcja zleceniodawców – to po prostu najwyższy poziom.

Będąc ponad 20 lat na rynku zapewniamy:

 • doświadczenie
 • organizację imprez od 10 do 500 osób
 • sprzęt i niezbędne wyposażenie, elastyczność (możliwość negocjacji cen, organizacja imprezy zgodnie z upodobaniem klienta)
 • wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą
 • własne zaplecze gastronomiczne gwarantujące wysoką jakość potraw. „Piwnica Staromiejska” zapewnia catering, który wychodzi z cienia imprezy, stając się jego główną i niezapomnianą atrakcją!
 • Oferujemy usługi, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Organizujemy catering, który dobrze smakuje, ale również pięknie wygląda. Współpracowaliśmy z:

 • Ambasadą Rzeczpospolitej Polskiej w Berlinie,
 • Konsulatem Generalnym RP w Hamburgu,
 • Konsulatem Generalnym RP w Monachium,
 • Instytutem Polski w Lipsku,
 • Prezentujemy kuchnię polską na targach międzynarodowych w Lipsku, Berlinie i Wenecji.

Uczestniczyliśmy w otwarciu firm (Wykroty) i centrów handlowych: „Leroy Merlin”, „Castorama”, "Fantasy Park" - Zgorzelec, "Fantasy Park" - Bytom.

Oprócz tego współpracujemy z lokalnymi jednostkami samorządowymi, firmami i organizacjami społecznymi.

Serdecznie zapraszamy!

Bankiety

W zależności od tego czy wybiorą Państwo swobodną formę koktajlu, czy bankietu.

Restauracja Piwnica Staromiejska przygotuje dla Państwa odpowiednio dobrane menu. Oryginalnie przygotowane przekąski ozdobią bufet i pozwolą wydobyć z niego piękno.


Przekąski

Wszystko dobrane pod potrzeby klientów. Każda z przekąsek ma wyjątkowy smak zaspokajające nawet te wymagające podniebienia.

Restauracja Piwnica Staromiejska przygotuje dla Państwa odpowiednio dobrane menu. Oryginalnie przygotowane przekąski ozdobią bufet i pozwolą wydobyć z niego piękno.


Bufety

Forma bufetu to wdzięk, precyzja oraz oryginalność przygotowywanych dań i przekąsek.

Każdy, nawet najmniejszy element dodaje charakteru. Różnorodne kompozycje na mini talerzykach, tworzą paletę smakowych doznań połączonych z artystycznym wymiarem całości.


Imprezy plenerowe

Piwnica Staromiejska… gdziekolwiek zechcesz.

Niezależnie czy jest to spotkanie grillowe z przyjaciółmi, czy piknik dużych rozmiarów „Piwnica Staromiejska" uczyni to wydarzenie spektakularnym. Będziemy z Państwem od początku do końca na każdym kroku planowania i tworzenia wydarzenia.

Nasz profesjonalizm, organizacja i kreatywna załoga uczynią z teoretycznej koncepcji Państwa projektu kompleksowo zrealizowane i niezapomniane wydarzenie.